Kliniğimiz medikal estetik uzmanı doktorları tarafından kurulan ve tüm uygulamaların medikal estetik uzman doktorları gözetiminde yapıldığı bir estetik merkezidir.

Biz Niçin Farklıyız?

• “ Çünkü işimizi gerçekten severek yapıyoruz.”
• “Sürekli araştırıyoruz ve literatür takibi yapıyoruz.”
• “Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”
• “En önemlisi insana değer veriyoruz.”

Hastalarımızın bizi diğer yerlerden farklı olarak tercih etmesinin sebebi,kliniğimizin TC. Sağlık bakanlığı tarafından lisanslı olması ve tüm uygularının kliniğimizde doktorlar gözetiminde ve bizzat kendileri tarafından yapılmasıdır.Bu tercihin en büyük sebebi bu uygulamarın diğer yerlerde ki gibi herhangi bir doktor gözetiminde olmadan ve uygun olmayan ortamlarda yapılması gibi durumların söz konusu olmamasıdır.

Takımımız yüksek eğitimli ve deneyim sahibidir.

Hastalarımızın ihtiyaçlarına ve memnuniyetine göre kendimizi bu yönde sürekli geliştirmekteyiz..

Ortak çalıştığımız özel hastaneler ve plastik cerrahlar beceri ve uygulamalar konusunda yeterli yüksek düzeyde sayı ve tekniğe sahiptirler..

Hedeflerimiz

Hastalarımızn sağlığı ve memnuniyeti bizim amaç ve önceliğimizdir..Hassas bir şekilde istenilen sonuçları elde etmek için azimle çalışmaktayız.

Kliniğimizin Yerleşim Merkezi

Lokasyonumuz dünyanın heryerinden gelen insanlar için mükemmel ve önemli bir yerde olup, İstanbul’un en eski ve özellikle müslümanlar için çok önemli turistik merkezlere yakındır. Sultan Ahmet cami, Galata kulesi, Taksim meydanı , Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Haliç gibi merkezlere kliniğimizden kolay geçilebilmektedir.

hakkimizda-resim
Doktor
Hasta
Tedavi
Başarı